یکشنبه 22 تیر 1399   04:33:42
ویژه های سایت
به آجا بگوئید: این اقدام (راه اندازی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)) با پیش بینی همه لوازم و نیازها صورت بگیرد  فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی 18/1/92)

اخبار

1397/8/30 چهارشنبه

آگهی استخدام دانشگاه خاتم الانبیاء (ص)

اطلاعیه استخدام دانشجوی افسری در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

استخدام دانشجوی افسری دانشگاه خاتم الانبیاء (ص) جهت کسب اطلاعات بیشتر از مورخ 05/09/97 به سایت aja.ir بخش استخدام مراجعه کنید.

 

1397/8/30 چهارشنبه

کادر هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیاء (ص)

اطلاعیه استخدام کادر هیئت علمی پیمانی

استخدام کادر هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیاء (ص) در مقطع دکترا به سایت aja.ir بخش استخدام مراجعه کنید.

 

1397/8/30 چهارشنبه

فراخوان طرح کسر خدمت سربازی

اطلاعیه فراخوان طرح کسر خدمت سربازی

این دانشگاه در راستای انجام طرح های مورد نیاز خود نیازمند بکارگیری و جذب طرح کسر خدمت سربازی می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-33228529 تماس حاصل فرمایید.

 

1397/7/28 شنبه

دعوت به همکاری: فراخوان طرح های تحقیقات صنعتی و علم و فناورانه

معاونت پژوهش دانشگاه در راستای ماموریت های سازمانی و گسترش فعالیت های پژوهشی و علمی با دانشگاه های کشور و قطب های علمی برگزار می نماید.

فراخوان انجام طرح های علم و فناورانه و صنعتی با امکان پشتیبانی سازمانی و در راستای جذب و بکارگیری نخبگان دانشگاهی و دانشجویی و در قالب نیازهای سازمانی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در نظر دارد در طرح های مورد نیاز خود و در قالب پروژه با دانشگاه های سطح کشور و بعد از بررسی و تحلیل شناسنامه های ارسالی، به انجام و گسترش تحقیقات مبادرت ورزد. از اساتید و دانشجویان توانمند و علاقه مند در این زمینه دعوت به همکاری می شود.

 

1397/7/28 شنبه

نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

دانشگاه دافوس آجا برگزار میکند: نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

دانشگاه دافوس آجا با اهداف زیر همایش ملی واکاوی تهدیدات نوپدید دفاعی - نظامی با آدرس اینترنتی http://www.ccsu.ir/ برگزار می نماید. - هم‌افزایی بین مراکز علمی در شناخت تهدیدهای نوپدید حوزه دفاعی-نظامی - گفتمان سازی جهت شناخت ماهیت تهدیدهای نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی - بصیرت افزایی پیرامون درک بهتر فضای تهدیدهای نوپدید موثر بر حوزه دفاعی-نظامی - ارتقای معرفت تهدید شناسی در سطح ملی و گفتمان سازی آن - تولید دانش جدید و غنی سازی ادبیات مرتبط با تهدیدات نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی نخستین همایش ملی را در سطح کشور برگزار می کند. اساتید و دانشجویان و پژوهشگران فعال دانشگاه می توانند با استعلام لازمه از معاونت پژوهش دانشگاه در این همایش شرکت نمایند.

 
بيشتر
ارسال مقاله
با سلام:
لطفا جهت ارسال مقاله خود بر روی لینک یا تصویر زیر کلیک نمائید