اخبار
آگهی استخدام دانشگاه خاتم الانبیاء (ص)

1397/8/30 چهارشنبه

اطلاعیه استخدام دانشجوی افسری در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا

استخدام دانشجوی افسری دانشگاه خاتم الانبیاء (ص) جهت کسب اطلاعات بیشتر از مورخ 05/09/97 به سایت aja.ir بخش استخدام مراجعه کنید.

 
کادر هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیاء (ص)

1397/8/30 چهارشنبه

اطلاعیه استخدام کادر هیئت علمی پیمانی

استخدام کادر هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیاء (ص) در مقطع دکترا به سایت aja.ir بخش استخدام مراجعه کنید.

 
فراخوان طرح کسر خدمت سربازی

1397/8/30 چهارشنبه

اطلاعیه فراخوان طرح کسر خدمت سربازی

این دانشگاه در راستای انجام طرح های مورد نیاز خود نیازمند بکارگیری و جذب طرح کسر خدمت سربازی می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 021-33228529 تماس حاصل فرمایید.

 
دعوت به همکاری: فراخوان طرح های تحقیقات صنعتی و علم و فناورانه

1397/7/28 شنبه

معاونت پژوهش دانشگاه در راستای ماموریت های سازمانی و گسترش فعالیت های پژوهشی و علمی با دانشگاه های کشور و قطب های علمی برگزار می نماید.

فراخوان انجام طرح های علم و فناورانه و صنعتی با امکان پشتیبانی سازمانی و در راستای جذب و بکارگیری نخبگان دانشگاهی و دانشجویی و در قالب نیازهای سازمانی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در نظر دارد در طرح های مورد نیاز خود و در قالب پروژه با دانشگاه های سطح کشور و بعد از بررسی و تحلیل شناسنامه های ارسالی، به انجام و گسترش تحقیقات مبادرت ورزد. از اساتید و دانشجویان توانمند و علاقه مند در این زمینه دعوت به همکاری می شود.

 
نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

1397/7/28 شنبه

دانشگاه دافوس آجا برگزار میکند: نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

دانشگاه دافوس آجا با اهداف زیر همایش ملی واکاوی تهدیدات نوپدید دفاعی - نظامی با آدرس اینترنتی http://www.ccsu.ir/ برگزار می نماید. - هم‌افزایی بین مراکز علمی در شناخت تهدیدهای نوپدید حوزه دفاعی-نظامی - گفتمان سازی جهت شناخت ماهیت تهدیدهای نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی - بصیرت افزایی پیرامون درک بهتر فضای تهدیدهای نوپدید موثر بر حوزه دفاعی-نظامی - ارتقای معرفت تهدید شناسی در سطح ملی و گفتمان سازی آن - تولید دانش جدید و غنی سازی ادبیات مرتبط با تهدیدات نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی نخستین همایش ملی را در سطح کشور برگزار می کند. اساتید و دانشجویان و پژوهشگران فعال دانشگاه می توانند با استعلام لازمه از معاونت پژوهش دانشگاه در این همایش شرکت نمایند.

 
مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در سال 97

1397/6/20 سه‌شنبه

مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، صبح یکشنبه در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر، حضور یافتند. در این مراسم دانشجویان فارغ التحصیل به درجه ستواندومی نایل گردیدند. به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای این مراسم با حضور بر مزار پنج شهید گمنام مدفون در این دانشگاه و قرائت فاتحه، یاد و خاطره‌ی شهیدان را گرامی داشتند و سپس از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.

 

1397/5/13 شنبه

چهارمین کنگره «آسیا پاسفیک» طب نظامی در تهران برگزار می‌شود

چهارمین کنگره آسیا-پاسفیک طب نظامی به میزبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با دعوت بیش از ۲۵ کشور از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ مهرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

 

1397/5/13 شنبه

دانشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی برگزار می کند

برگزاری اولین همایش ملی زنجیره تامین دفاعی

 

1397/5/13 شنبه

دانشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی برگزار می کند

برگزاری اولین همایش ملی زنجیره تامین دفاعی

 

1397/5/13 شنبه

فراخوان مقاله همایش واکاوی تهدید ات نوپدید نظامی توسط دافوس ارتش منتشر شد

دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش نخستین همایش ملی واکاوی تهدید‌های نوپدید دفاعی ـ نظامی را آبان‌ماه سال جاری برگزار می‌کند.

 
در مسابقات انتخابی سیزم:

1397/5/9 سه‌شنبه

تیم جودوی پدافند هوایی قهرمان مسابقات نیرو های مسلح شد

تیم جودوی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) قهرمان مسابقات جودوی انتخابی نیروی های مسلح برای مسابقات ارتشهای جهان(سیزم)شد. به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) مسابقات انتخابی جودوی ارتش های جهان(سیزم) در تاریخ 26 تیر ماه به مدت یک روز و به میزبانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد و در این مسابقات تیم جودوی قرارگاه پدافند هوایی با کسب 3 مدال طلا ، 3 نقره و 2 برنز به مقام قهرمانی دست یافت. نفرات برتر این رقابت ها به عنوان اعضای تیم جودوی نیرو های مسلح به مسابقات سیزم اعزام خواهند شد.

 

1396/4/19 دوشنبه

نمایه شدن مقالات دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران دانشگاه خاتم الانبیا در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

به اطلاع تمامی محققان گرامی می‌رساند که این رویداد علمی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت شد و مقالات دهمین کنفرانس ملی علمی فرماندهی و کنترل ایران (C4I) در این پایگاه نمایه سازی خواهد شد.

 

1396/4/19 دوشنبه

نمایه مقالات دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران در سایت سیویلیکا

به اطلاع میرساند طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت سیویلیکا که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات تایید شده دهمین کنفرانس ملی علمی فرماندهی و کنترل ایران (C4I)در سایت مذکور نمایه خواهد شد.