شنبه 26 آبان 1397   00:28:50
ویژه های سایت
به آجا بگوئید: این اقدام (راه اندازی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)) با پیش بینی همه لوازم و نیازها صورت بگیرد  فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی 18/1/92)

تعداد بازديد اين صفحه: 21908
بازدید صفحه امروز: 2
اخبار

1397/7/28 شنبه

دعوت به همکاری: فراخوان طرح های تحقیقات صنعتی و علم و فناورانه

معاونت پژوهش دانشگاه در راستای ماموریت های سازمانی و گسترش فعالیت های پژوهشی و علمی با دانشگاه های کشور و قطب های علمی برگزار می نماید.

فراخوان انجام طرح های علم و فناورانه و صنعتی با امکان پشتیبانی سازمانی و در راستای جذب و بکارگیری نخبگان دانشگاهی و دانشجویی و در قالب نیازهای سازمانی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در نظر دارد در طرح های مورد نیاز خود و در قالب پروژه با دانشگاه های سطح کشور و بعد از بررسی و تحلیل شناسنامه های ارسالی، به انجام و گسترش تحقیقات مبادرت ورزد. از اساتید و دانشجویان توانمند و علاقه مند در این زمینه دعوت به همکاری می شود.

 

1397/7/28 شنبه

نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

دانشگاه دافوس آجا برگزار میکند: نخستین همایش ملی واکاوی تهدیدهای نوپدید دفاعی - نظامی

دانشگاه دافوس آجا با اهداف زیر همایش ملی واکاوی تهدیدات نوپدید دفاعی - نظامی با آدرس اینترنتی http://www.ccsu.ir/ برگزار می نماید. - هم‌افزایی بین مراکز علمی در شناخت تهدیدهای نوپدید حوزه دفاعی-نظامی - گفتمان سازی جهت شناخت ماهیت تهدیدهای نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی - بصیرت افزایی پیرامون درک بهتر فضای تهدیدهای نوپدید موثر بر حوزه دفاعی-نظامی - ارتقای معرفت تهدید شناسی در سطح ملی و گفتمان سازی آن - تولید دانش جدید و غنی سازی ادبیات مرتبط با تهدیدات نوپدید در حوزه دفاعی-نظامی نخستین همایش ملی را در سطح کشور برگزار می کند. اساتید و دانشجویان و پژوهشگران فعال دانشگاه می توانند با استعلام لازمه از معاونت پژوهش دانشگاه در این همایش شرکت نمایند.

 

1397/6/20 سه‌شنبه

مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در سال 97

مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، صبح یکشنبه در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر، حضور یافتند. در این مراسم دانشجویان فارغ التحصیل به درجه ستواندومی نایل گردیدند. به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای این مراسم با حضور بر مزار پنج شهید گمنام مدفون در این دانشگاه و قرائت فاتحه، یاد و خاطره‌ی شهیدان را گرامی داشتند و سپس از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.

 

1397/5/13 شنبه

چهارمین کنگره «آسیا پاسفیک» طب نظامی در تهران برگزار می‌شود

چهارمین کنگره آسیا-پاسفیک طب نظامی به میزبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با دعوت بیش از ۲۵ کشور از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ مهرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

 
بيشتر
ارسال مقاله
با سلام:
لطفا جهت ارسال مقاله خود بر روی لینک یا تصویر زیر کلیک نمائید